| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD5200-USD10000/SET |
| Standaard Verpakking: | Met gewone film en karton |
| Levertijd: | 15 dagen na storting |
| Betaalmethode: | T/T, MoneyGram, Western Union, D/A |
| Leveringscapaciteit: | 50set/month |
Uitzonderlijke resultaten met professionele automotive spraybooths
Bereik uitzonderlijke verfresultaten met onze professionele automotive spray booths, ontworpen om te voldoen aan de
de hoogste kwaliteits- en prestatienormen.
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Type | Spraybooths |
| Kracht | 17 kW |
| Uiterlijke afmetingen | 7100*5100*4100 mm (op maat) |
| Inwendige grootte | 6900*3900*2650 mm(Aangepast) |
| Spanning | 380V/ 3PH/ 50HZ |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Op maat |
| Kleur | Wit/blauw |
| Gebruik | Auto schilderen Bakken |
| Verwarmingssysteem | Elektrische verwarming/diesel |
| Verlichtingssysteem | 24 stuks LED-lampen |
| Luchtinlaat- en uitlaatinstallatie | 2milieu-inlaatluchtspuwers, 1centrifuge luchtblowers |
| Inrichting van de kast | Het frame is gemaakt van een buis van 50*50 mm. |
| Wandpaneel | 50 mm EPS |
| Luchtkanaal | gegalvaniseerde plaat |
| Verpakking | kartonnen doos |
| Haven | Guangdong, China |
| Toeleveringsvermogen | 100 stuks per maand |
|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD5200-USD10000/SET |
| Standaard Verpakking: | Met gewone film en karton |
| Levertijd: | 15 dagen na storting |
| Betaalmethode: | T/T, MoneyGram, Western Union, D/A |
| Leveringscapaciteit: | 50set/month |
Uitzonderlijke resultaten met professionele automotive spraybooths
Bereik uitzonderlijke verfresultaten met onze professionele automotive spray booths, ontworpen om te voldoen aan de
de hoogste kwaliteits- en prestatienormen.
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Type | Spraybooths |
| Kracht | 17 kW |
| Uiterlijke afmetingen | 7100*5100*4100 mm (op maat) |
| Inwendige grootte | 6900*3900*2650 mm(Aangepast) |
| Spanning | 380V/ 3PH/ 50HZ |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Op maat |
| Kleur | Wit/blauw |
| Gebruik | Auto schilderen Bakken |
| Verwarmingssysteem | Elektrische verwarming/diesel |
| Verlichtingssysteem | 24 stuks LED-lampen |
| Luchtinlaat- en uitlaatinstallatie | 2milieu-inlaatluchtspuwers, 1centrifuge luchtblowers |
| Inrichting van de kast | Het frame is gemaakt van een buis van 50*50 mm. |
| Wandpaneel | 50 mm EPS |
| Luchtkanaal | gegalvaniseerde plaat |
| Verpakking | kartonnen doos |
| Haven | Guangdong, China |
| Toeleveringsvermogen | 100 stuks per maand |