| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD5200-USD10000/SET |
| Standaard Verpakking: | Met gewone film en karton |
| Levertijd: | 15 dagen na storting |
| Betaalmethode: | T/T, MoneyGram, Western Union, D/A |
| Leveringscapaciteit: | 50set/month |
Veelzijdige sproeibooths voor de automobielindustrie voor superieure resultaten
Verbeter uw verfwerkzaamheden met onze veelzijdige Automotive Spray Booths, ontworpen om alle voertuigen te behandelen
De resultaten van de onderzoeksprocedures zijn consistent en van hoge kwaliteit.
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Type | Spraybooths |
| Kracht | 30 kW |
| Uiterlijke afmetingen | 7000*5200*4000 mm |
| Inwendige grootte | 6900*3900*2650 mm |
| Spanning | 380V/ 3PH/ 50HZ |
| Garantie | 3 jaar |
| Productnaam | Autosproeikamer 14 |
| Kleur | Wit/blauw |
| Gebruik | Auto schilderen Bakken |
| Verwarmingssysteem | Elektrische verwarming |
| Verlichtingssysteem | 24 stuks LED-lampen |
| Luchtinlaat- en uitlaatinstallatie | 2milieu-inlaatluchtspuwers, 1centrifuge luchtblowers |
| Inrichting van de kast | Het frame is gemaakt van een buis van 50*50 mm. |
| Wandpaneel | 50 mm EPS |
| Luchtkanaal | gegalvaniseerde plaat |
| Verpakking | kartonnen doos |
| Haven | Guangdong, China |
| Toeleveringsvermogen | 100 stuks per maand |
|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD5200-USD10000/SET |
| Standaard Verpakking: | Met gewone film en karton |
| Levertijd: | 15 dagen na storting |
| Betaalmethode: | T/T, MoneyGram, Western Union, D/A |
| Leveringscapaciteit: | 50set/month |
Veelzijdige sproeibooths voor de automobielindustrie voor superieure resultaten
Verbeter uw verfwerkzaamheden met onze veelzijdige Automotive Spray Booths, ontworpen om alle voertuigen te behandelen
De resultaten van de onderzoeksprocedures zijn consistent en van hoge kwaliteit.
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Type | Spraybooths |
| Kracht | 30 kW |
| Uiterlijke afmetingen | 7000*5200*4000 mm |
| Inwendige grootte | 6900*3900*2650 mm |
| Spanning | 380V/ 3PH/ 50HZ |
| Garantie | 3 jaar |
| Productnaam | Autosproeikamer 14 |
| Kleur | Wit/blauw |
| Gebruik | Auto schilderen Bakken |
| Verwarmingssysteem | Elektrische verwarming |
| Verlichtingssysteem | 24 stuks LED-lampen |
| Luchtinlaat- en uitlaatinstallatie | 2milieu-inlaatluchtspuwers, 1centrifuge luchtblowers |
| Inrichting van de kast | Het frame is gemaakt van een buis van 50*50 mm. |
| Wandpaneel | 50 mm EPS |
| Luchtkanaal | gegalvaniseerde plaat |
| Verpakking | kartonnen doos |
| Haven | Guangdong, China |
| Toeleveringsvermogen | 100 stuks per maand |