| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD5000-USD2000/SET |
| Standaard Verpakking: | Met gewone film en doos |
| Levertijd: | 15 dagen na deposito |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 30set/maand |
CT-PyroClean: industriële hoogtemperatuur-pyrolyse-afbrandoven voor het verwijderen van verf en het reinigen van bekledingsarmaturen
| Kenmerken | Specificatie |
| Procestemperatuur | Primaire kamer: 400°C - 500°C |
| Temperatuur van de naverbrander | Tweede kamer: > 800°C (rookvernietiging) |
| Verwarmingssysteem | Gasbranders met veiligheidsmodulatie |
| Bouw | met een breedte van niet meer dan 600 mm |
| Controlesysteem | PLC met rampe/inbadingstemperatuurprofiel |
| Veiligheidskenmerken | Wateronderdrukking, ontploffingsdeur |
![]()
![]()
![]()
Als je twijfels of ideeën hebt, stuur dan een vraag, we zullen onmiddellijk reageren!
|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD5000-USD2000/SET |
| Standaard Verpakking: | Met gewone film en doos |
| Levertijd: | 15 dagen na deposito |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 30set/maand |
CT-PyroClean: industriële hoogtemperatuur-pyrolyse-afbrandoven voor het verwijderen van verf en het reinigen van bekledingsarmaturen
| Kenmerken | Specificatie |
| Procestemperatuur | Primaire kamer: 400°C - 500°C |
| Temperatuur van de naverbrander | Tweede kamer: > 800°C (rookvernietiging) |
| Verwarmingssysteem | Gasbranders met veiligheidsmodulatie |
| Bouw | met een breedte van niet meer dan 600 mm |
| Controlesysteem | PLC met rampe/inbadingstemperatuurprofiel |
| Veiligheidskenmerken | Wateronderdrukking, ontploffingsdeur |
![]()
![]()
![]()
Als je twijfels of ideeën hebt, stuur dan een vraag, we zullen onmiddellijk reageren!