| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD5000-USD1000/SET |
| Standaard Verpakking: | Met gewone film en doos |
| Levertijd: | 15 dagen na deposito |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 30set/maand |
CT-WoodCraft Open-Face Manual Finishing Booth op maat voor de meubel- en kastenindustrie
| Kenmerken | Specificatie |
| Ontwerp van de luchtstroom | Tegenstroom / halfstroom |
| Filtermedia | Verfstop Glasvezel + Papier Andrea Filters |
| Afmetingen van de stoel | Aanpasbaar (Standaard: 4m x 3m x 2,8m) |
| Geluidsniveau | < 75 dB (laag geluidsniveau) |
| Materiaal | Poederbedekte stalen panelen |
| Certificering | CE-conform / ATEX-componenten |
![]()
![]()
![]()
![]()
Als je twijfels of ideeën hebt, stuur dan een vraag, we zullen onmiddellijk reageren!
|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD5000-USD1000/SET |
| Standaard Verpakking: | Met gewone film en doos |
| Levertijd: | 15 dagen na deposito |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 30set/maand |
CT-WoodCraft Open-Face Manual Finishing Booth op maat voor de meubel- en kastenindustrie
| Kenmerken | Specificatie |
| Ontwerp van de luchtstroom | Tegenstroom / halfstroom |
| Filtermedia | Verfstop Glasvezel + Papier Andrea Filters |
| Afmetingen van de stoel | Aanpasbaar (Standaard: 4m x 3m x 2,8m) |
| Geluidsniveau | < 75 dB (laag geluidsniveau) |
| Materiaal | Poederbedekte stalen panelen |
| Certificering | CE-conform / ATEX-componenten |
![]()
![]()
![]()
![]()
Als je twijfels of ideeën hebt, stuur dan een vraag, we zullen onmiddellijk reageren!